Samenkomen in een hoeve met zolderruimtes en een groene tuin
’t Westgoet stelt verschillende ruimtes ter beschikking voor privéfeesten, professionele bijeenkomsten en seminaries. Bakstenen muren en houten dakgebinten geven de locatie een rustiek karakter. De bomenweide en het buitenterras kijken uit over de velden.
Een receptiezaal en twee zolders
De receptiezaal ontvangt tot 150 gasten in receptiestijl of ongeveer 80 tot 90 zittende personen, afhankelijk van de inrichting. Een bar is in de zaal aanwezig. De Strozolder is 150 m² groot en heeft vloerverwarming, een professionele geluidsinstallatie, wifi en een projector met scherm.
De Hooizolder biedt 90 m² met een kookzone en een eiland dat ook als bar kan dienen. De ruimtes kunnen volgens de gelegenheid worden ingezet. Stem de combinatie en de toegelaten bezetting vooraf af.
Praktisch organiseren, binnen en buiten
Op het gelijkvloers is er een werkkeuken met koeling en een aparte toegang voor traiteurs. Ook servies en keukenmateriaal zijn beschikbaar. De tuin biedt mogelijkheden voor een ontvangst of ceremonie buiten. Bespreek de catering, drankafspraken en het gebruik van de buitenruimte samen met de zaalkeuze.



